Verbrauchszahlen

Wartości dotyczące zużycia

Ile kosztuje cały system ACALOR? Z uwzględnieniem rozplanowania Państwa domu i świadectwa energetycznego obiektu określimy stałą cenę. Każdy dom jest inny i inaczej jest izolowany. System ACALOR zostaje dobrany dokładnie do potrzeb Państwa domu. Następnie sporządzimy dla Państwa naszą ofertę. Nasz standard dostaw: Otrzymają Państwo ofertę wyłącznie dla następującego poziomu usług: w pełni funkcjonujący system wraz z komponentami i ogrzewaniem podłogowym. Wszelkiego rodzaju podłączenia elektryczne do urządzeń ACALOR wykonywane są przez naszych techników. Jedynie instalacje wodne pompy ciepła do wody użytkowej muszą zostać podłączone przez Państwa instalatora sanitariatów. Podana przez nas cena zawiera wszystkie konieczne prace i cały materiał.
Pakiet All in One
Wszystko w jednym - Pakiet

Więcej informacji:
>> Wszystko w jednym - Pakiet (PDF do pobrania)
>> Dane naszych klientów dotyczące zużycia
W przypadku naszego systemu ACALOR i pompy ciepła CWU nie ma konieczności przeprowadzania prac konserwacyjnych.

Ponadto na cały system ACALOR otrzymają Państwo 10 lat gwarancji na wszystkie części. Nie są przy tym zakładane ani wytyczane żadne roczne przeglądy lub prace konserwatorskie, aby mogli Państwo uzyskać ważność gwarancji.

Do tego dochodzi jeszcze fakt, że stosujemy przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy w zamkniętym systemie i nie ma konieczności przeprowadzania określonej ustawą rocznej kontroli szczelności.

System ACALOR wymaga zastosowania dokładnie określonej ilości czynnika chłodniczego, aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie. W przypadku niewielkich odchyłek czynnika chłodniczego system powodowałby ewentualne zakłócenia działania, a my za pomocą danych rejestrowanych na karcie pamięci systemu ACALOR możemy bez trudu odczytać problem i go niezwłocznie usunąć. Jakość naszego systemu ACALOR wyróżnia brak wymogu przeprowadzania prac konserwacyjnych i długi okres gwarancyjny.
Więcej informacji:
>> Dane naszych klientów dotyczące zużycia
System ACALOR jest zawsze zaprojektowany i dobrany optymalnie do Państwa domu z uwzględnieniem sposobu użytkowania pomieszczeń wraz z okładzinami podłogowymi. W systemie ACALOR nie ma żadnego dodatkowego ogrzewania. Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć na kolejną zimę.

>> Relacja na temat doświadczeń zadowolonego klienta ACALOR
Przykład kosztów ogrzewania przy zastosowaniu systemu ACALOR:

Okres rozliczeniowy: 01.01.-31.12.2015

Dom jednorodzinny - bliźniak / KfW 55 w Ennepetal
Rok budowy 2011 w Ennepetal, 120m2, 3 osoby,
Ogrzewanie: system ACALOR z ciepłą wodą bez funkcji chłodzenia ACALOR
Zużycie prądu 1809 kWh = 994,95 PLN lub 8,29 PLN na m2/ pow. mieszkalnej

Dom jednorodzinny - bliźniak / KfW 40 w Ennepetal
Rok budowy 2012 w Ennepetal, 160m2
Ogrzewanie: system ACALOR z ciepłą wodą i z funkcją chłodzenia
Zużycie prądu 2315 kWh = 1273,25 PLN lub 7,95 PLN na m2/ pow. mieszkalnej rocznie
Funkcja chłodzenia 294 kWh = 161,70 PLN w lecie
Więcej informacji:
>> Całkowite koszty energii w domu / bliźniaku 1 (PDF do pobrania)
>> Dane naszych klientów dotyczące zużycia