Architekci

Faza planowania

Najlepszym rozwiązaniem chroniącym przed niedogodnościami w trakcie budowy jest odpowiednie planowanie. Dotyczy to nie tylko pożądanego efektu końcowego, lecz wpływa także na przebieg budowy.

Czytaj więcej

Realizacja budowy

Inwestor budujący obiekty może już na samym początku decydować o sposobie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, nowoczesnych technik instalacyjnych, lub wykonaniu doskonałej izolacji u siebie w obiekcie.

Czytaj więcej

Ogrzewanie

Najzdrowsze, odczuwalne ogrzewanie dla człowieka jest emitowane w formie promieniowania. Powstaje w wyniku ogrzania powierzchni ścian, podług i sufitów.

Czytaj więcej

Chłodzenie

W czasie najgorętszych dni w roku nasza zdrowa funkcja chłodzenia jest niezawodna i niezastąpiona.

Czytaj więcej

Wartości dotyczące zużycia

Ten, kto wznosi nowy budynek w znacznym stopniu może samodzielnie decydować, w jaki sposób chce zaoszczędzić energię - czy to poprzez zastosowanie energii odnawialnych, poprzez zastosowanie nowoczesnej techniki instalacyjnej, poprzez wykorzystanie doskonałej izolacji lub też poprzez połączenie kilku z tych możliwości.

Czytaj więcej

Dom wielorodzinny – obiekty gospodarcze

Domy wielorodzinne, hale produkcyjne, kościoły, są dedykowane dla naszego systemu ogrzewania z funkcją chłodzenia ACALOR. Sprawdzone rozwiązania niosą za sobą ogromne korzyści.

Czytaj więcej

Referencje - Opinie klientów

Co mówią klienci na temat skuteczności ENnergy GmbH?
Zdjęcia mówią więcej niż tysiące słów.

Czytaj więcej

Kontakt

Zawsze czekamy na pytania i uwagi naszych klientów. Do Państwa dyspozycji pozostaje przykładowo nasze biuro w Ennepetal. Abyśmy mogli najlepiej odpowiedzieć na Państwa pytanie, prosimy o wykorzystanie niniejszych formularzy i poinformowanie nas, jakiego aspektu ono dotyczy.

Czytaj więcej