News

Aktualności

W dniu 25.09.2016 roku o godz 8.00 wystartował ZLOMBOL w którym jedzie POLONEZEM KARETKĄ w barwach ENnergy Team:
Zdzisław Tajduś, Grzegorz Chudy i Dariusz Gancarz.

Cel i charakter imprezy.

Impreza ma charakter charytatywny. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana w 100% na zakup dóbr oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka. Uczestnicy udostępniają darczyńcom powierzchnię reklamową na swoich pojazdach.
100% uzbieranych środków zostaje wykorzystanych na prezenty oraz wycieczki dla dzieci z domów dziecka. Organizator wybiera w zależności od uzbieranej kwoty ilość placówek, które otrzymają pomoc. Organizator wybiera, które placówki otrzymają pomoc. Ze względów organizacyjnych pomoc ogranicza sie na placówki z woj. Śląskiego oraz Opolskiego. Bez wyjątków, 100% za pomocą Złombolu uzbieranych środków będzie wykorzystanych na prezenty oraz wycieczki dla dzieci z domów dziecka!

Już we wrześniu 2017 roku startujemy ponownie w ZLOMBOLU. Tym razem odwiedzimy Zatokę Biskajską oraz Kraj Basków, wspierając przy tym domy dziecka. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tak szczytnej sprawie.
W kwietniu 2016 roku, do Wörnitz, przyjechał wójt gminy Skomlin wraz z radnymi, do naszego referencyjnego obiektu w którym znajduje się sala zabaw dla dzieci z klubem fitness. Rozmowy dotyczyły montażu, kosztów eksploatacji i efektywności naszego systemu ACALOR. Zaplanowana jest budowa sali gimnastycznej dla dzieci w gminie Skomlin w której ma być zamontowany nasz system ogrzewania z funkcją chłodzenia. Rozmowy trwają.
Pragniemy poinformować o kolejnej gotowej inwestycji w Buczkowicach. Oczywiście tak wspaniały obiekt jest również wyposażony w efektywną funkcję chłodzenia.
Pragniemy poinformować, że kolejna inwestycja w systemie ACALOR będzie wykonana w okolicach Łasku. Jest to rezydencja o powierzchni ponad 600 m2 powierzchni użytkowej składająca się z dwóch domów o po 300 m2 z basenem. Zainstalowany tam nasz system ACALOR będzie służył do ogrzania zimą i zarówno jak i do chłodzenia rezydencji latem. Ponadto będzie wykorzystany do zagrzania wody użytkowej oraz do podgrzania wody w basenie.
Kolejna nasza zakończona inwestycja znajduje się w Wieluniu. Jest to dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 270 M2. W obiekcie jest zainstalowana efektywna funkcja chłodzenia.
To jest nasza następna inwestycja na Górnym Śląsku.

Bardzo cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem i zaufaniem kolejnych zadowolonych klientów. Zawsze wygrywa ten, kto inwestuje w przyszłość i nowe technologie. To jest na to najlepszy dowód.


ACALOR wprowadza od sierpnia 2015 nowy termostat z nowymi funkcjami.

Istnieje możliwość aktywnej komunikacji pomiędzy systemami fotowoltaicznymi, akumulatorem magazynującym energię elektryczną i termostatem ACALOR.
Wszystko po to, aby zoptymalizować procesy pracy systemu ACALOR z jego funkcją chłodzenia, grzania i podgrzewania ciepłej wody.
Dzięki nowym możliwością ten proces będzie zoptymalizowany w czasie i zapewni w pełni wykorzystanie pracy systemu fotowoltaicznego.

Połączenie tych funkcji zapewnia pełną efektywność wykorzystania energii słonecznej.
Od 2016 możliwe jest pełne opomiarowanie systemów grzewczych ACALOR - w stosunku do zużycia energii elektrycznej. To jest bardzo dobra informacja dla deweloperów i producentów domów wielorodzinnych mających na uwadze komfort i ekonomię użytkowania ciepła w takich budynkach.
Innowacyjny system ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego systemem ACALOR jest przeznaczony dla każdego obiektu komercyjnego (takiego jak: magazyn, hala produkcyjna, budynek biurowy, saloony sprzedaży, itp). Efektywnie oddane ciepło (z płyty fundamentowej (grzewczej) lub z jastrychu wyłącznie za pośrednictwem niezależnego ogrzewania i chłodzenia podłogowego przynosi wymierne efekty ekonomiczne.

Jako przykład podajemy budynek Wakiki Jungle Land w Bawarii, gdzie 11,5 - metrowy budynek jest efektywnie ogrzewany zimą i chłodzony latem.

Obiekty referencyjne w regionie są do Państwa wglądu.
To jest nasza z pierwszych inwestycji. Ten piękny dom wyposażony jest również w funkcję chłodzenia. Jak widać nasz niezawodny system ACALOR pasuje i sprawdza się w każdym domu.
Piękna nieruchomość położona w malowniczej Latosówce niedaleko Częstochowy. Oczywiście została w niej również zamontowana funkcja chłodzenia.
Są to cztery mieszkania służbowe dla pracowników firmy zlokalizowane w jednym domu z funkcją chłodzenia.