Pan Jordan

Pan Jordan z Kolonii:Od: Amier Jordan
Przesłane: Czwartek, 20.02.2014 o godz 14:47
Do: ENnergy GmbH
Dotyczy: ACALOR zamówienie funkcji chłodzenia

Szanowni Państwo,

Jak obiecałem podczas naszej rozmowy telefonicznej, chcę Państwu przedstawić nasze doświadczenia dotyczące instalacji systemu ACALOR z funkcją chłodzenia.

Jak wspominałem latem ubiegłego roku przy stałych temperaturach zewnętrznych 25-37 °C, a w domu ze względu na brak chłodzenia w sposób ciągły w przebywaliśmy w temperaturze około 27 ° C. Zaobserwowaliśmy, że wnętrza na południowej stronie domu, pomimo stałego zaciemnienia okna w nocy i tak jest za gorąco. Ten efekt przedłużonego nagrzewania przez grubą izolację domu doprowadził na początku sezonu grzewczego do powyższenia temperatury.

Po zamontowaniu systemu ACALOR z funkcją chłodzenia podczas tej fali upałów, mogliśmy odczuć w ciągu kilku godzin znaczne złagodzenie temperatury wewnętrznej do 22°C, . ACALOR fukcja chłodzenia przeciwstawiła się temperaturze zewnętrznej około 37°C.

Nasze obawy, że funkcja chłodzenia ACALOR wpłynie negatywnie na dobre samopoczucie poprzez zimną podłogę były całkowicie nieuzasadnione. Podłoga miała podczas chłodzenia komfortową temperaturę, nawet jeśli chodziliśmy po niej boso lub siedzieliśmy na niej. Powietrze w pomieszczeniu jest tak doskonałe, jak w sezonie grzewczym.

Z naszego doświadczenia wiem, że połączenie bardzo dobrej izolacji domu z ACALOR fukcją chłodzenia jest idealnym rozwiązaniem na gorący sezon letni.

ACALOR to się naprawdę opłaci !!!

Pozdrawiam

Amier Jordan