Inwestorzy

Faza planowania

Oszczędzanie energii to rozsądne działanie każdego człowieka. Dlatego też, każdy inwestor już w fazie planowania powinien to uwzględnić aby nowy dom stał się domem energooszczędnym.

Czytaj więcej

Realizacja budowy

Podczas realizacji budowy najważniejszym czynnikiem jest znalezienie odpowiednich firm i osób posiadających wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie zawodowe. Wtedy idzie jak po maśle !!!

Czytaj więcej

Ogrzewanie

Dla gospodarki cieplnej człowieka znacznie przyjemniejsza niż wysoka temperatura powietrza jest temperatura promieniowania. Zostaje ona zapewniona poprzez ogrzewanie powierzchni ścian, podłogi i sufitów.

Czytaj więcej

Chłodzenie

Jeżeli budujesz piękny dom, to wykorzystaj możliwości naszego systemu ACALOR i zamów zdrową i efektywną funkcję chłodzenia.

Czytaj więcej

Wartości dotyczące zużycia

Bardzo ważnym następnym elementem budowy, jest zwrócenie uwagi na oszczędności jakie można uzyskać stosując nowe technologie i energooszczędne systemy.

Czytaj więcej

Opinie klientów

Co mówią klienci na temat skuteczności ENnergy GmbH?

Czytaj więcej

Referencje

Zdjęcia mówią więcej niż tysiące słów

Czytaj więcej

Kontakt

Zawsze czekamy na pytania i uwagi naszych klientów. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi konsultanci i formularze zgłoszeniowe zamieszczone na naszej stronie. Abyśmy mogli jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa pytanie, prosimy o wypełnienie niniejszych formularzy i wysłanie ich do nas.

Czytaj więcej